Firma powstała w 1997 roku rozpoczynając swoją działalność od produkcji basenów z laminatu tzw. poliestrowych. Doświadczenie, które udało nam się zdobyć przez wszystkie lata naszej działalności zaowocowało tym, że dziś jesteśmy największym producentem basenów oraz zadaszeń w Europie Środkowo-Wschodniej. Nasze zakłady mieszczą się na powierzchni 5,5 tys. m² hal produkcyjno- magazynowych oraz blisko 35 tys. m² gruntu co pozwala nam na produkcję 4000 basenów i zadaszeń rocznie. Lata pracy i doświadczeń nauczyły nas pracować z wykorzystaniem materiałów najwyższej jakości oraz stosowania jedynie najlepszych dostępnych na rynku maszyn. Świadczą o tym liczne certyfikaty od firm, z którymi od lat współpracujemy. Najlepsza jakość nie zna kompromisów, dlatego też nasza firma nie pozwala sobie na ustępstwa przy produkcji basenów i zadaszeń. Nieustannie pracujemy nad tym by sprostać oczekiwaniom naszych Odbiorców.

Dzięki połączeniu najlepszych rozwiązań technologicznych jesteśmy w stanie zadowolić nawet najbardziej wymagającego Konsumenta. Nowości jednak wprowadzamy nie tylko w tym, co widoczne dla oka.

Sprzedaż naszych produktów obejmuje nie tylko rynek Polski. 98% sprzedaży to eksport na rynki całej Europy jak i po za nią. Taki stan rzeczy pokazuje jak dużym zaufaniem darzą nas Klienci na całym Świecie.

PRODUKCJA

Nasze zakłady mieszczą się na powierzchni 5,5 tys. m² hal produkcyjno- magazynowych oraz blisko 35 tys. m² gruntu co pozwala nam na produkcję 4000 basenów i zadaszeń rocznie.

BIURO

Perfekcja w każdym calu – to jest to, co nas wyróżnia na tle innych. Nasi doradcy służą fachową pomocą na każdym etapie realizacji zamówienia. Postaw na najwyższą jakość!

ZADOWOLENIE KLIENTÓW

Do każdego z Klientów nasi konsultanci podchodzą indywidualnie co przekłada się na najwyższy standard obsługi.

Dzięki takiemu podejściu każdy Odbiorca może dobrać optymalne rozwiązanie dla swoich indywidualnych potrzeb.

Zachęcamy do zapoznania się z opiniami o nas.